neotec

انسان روزانه 22000 بار نفس می کشد

سایت جدید چرمه شیز

تأثیرات قابل مشاهدهء یون منفی.

تحقیقات نشان داده است که اکثر انسانها در جایی که یون منفی کمی دارد شدیدآ احساس افسردگی می کنند.

بیشترین تأثیری که در هنگام وجود یون منفی بالا می توان مشاهده کرد این است که شخص احساس بهتری نسبت به خود می کند، حساسیت کمتری در رفتار خود مشاهده می کند، عکس العمل او سریعتر و پر انرژی تر می شود ( آگوست 1982 ، منتشر شده در مجله ء هوا نوردی، فضا و داروی محیط زیست)

تأثیر یون منفی بر عملکرد و مود انسانها نشان داده است که عکس العمل انسانها نسبت به مسائل سریعتر بوده افراد تحت تأثیر یون منفی از انرژی بیشتر و سطح هوشیاری بالاتری بر خوردار می شوند ( هوای پاکیزه ء روستاها که دارای یون منفی بالایی است همیشه به عنوان روش معالجه و جلوگیری از افسردگی استفاده می شود.)

مونیتورهای کامپیوتر، تلویزیونها و سیستم های حرارتی و برودتی (سرما و گرما) از مقدار یون منفی موجود در هوا می کاهند. تحقیقات نشان داده است که هم هوای داخل و هم هوای خارج از منزل از یون منفی بسیار پائینی برخواردار است و یون مثبت (باردار از ذرات مضر ) در سطح بالایی قرار دارد، به عبارتی به نظر میرسد که بیشتر یا همه ء یونهای منفی موجود در هوا در مبارزه با آلاینده ها از بین رفته اند.

سالهاست در دنیا از دستگاههای مولد یونی در محل های کار و منازل جهت رهایی از عوامل آلرژی زا، گرد و غبار، گرده های گیاهان، شورهء حیوانی، دود سیگار و دیگر آلاینده های موجود در هوا استفاده میشود.

مطابق آنچه در کتاب تاثیر یون منفی (The Ion effects) گفته شده، یونهای منفی بر آلرژی ، آسم، آنفلوانزا ،
تب یونجه، سینوزیت ، اگزما، سوختگی یا حتی برای جایگزین کردن قرص های آرامش بخش موثر می باشد.
  یونهای منفی سروتونین Serotonin را در بدن متعادل میکنند و این کشف توضیحی است برای اینکه چرا انسانها در حضور یون منفی هوشیار تر هستند.

تماس با چرمه شیز

تلفن : 88613903(5 خط) -88055727-88055728-021.88797743

فکس : 021.88883147

نمایشگاه مرکزی محصولات نئوتک ( Neotec ):
تهران - ميدان ونک - خيابان ملاصدرا - ابتداي کردستان شمالي - نبش خيابان زاينده رود غربي - پلاک 37 - طبقه دوم - واحد 2 - شرکت چرمه شيز