neotec

انسان روزانه 22000 بار نفس می کشد

سایت جدید چرمه شیز

راهنماي استفاده از محصولات

بخور سرد XJ-780

3
  بخور سرد XJ-780


 ویژگی های دستگاه بخور سرد XJ-780

1) کاملاً الکترونیکی با تولید بخار سرد توسط دو روش مشترک: اولترا سونیک و تند گرمایی
2) مجهز به میکروکامپیوتر برای تنظیم تولید بخار سرد بصورت اتوماتیک دارای سنسورهای حساس به رطوبت(میزان درجه رطوبت همیشه بالاتر از 17 و پایین تر از 50 تنظیم شود)
3) صفحه نمایشگر دیجیتال برای نمایش وضعیت عملکرد دستگاه
4) انتخاب وضعیت عملکرد همزمان (هر دو روش در آن واحد)
5) دارای تایمر با توان بیشتر از 8 ساعت تنظیم عملکرد دستگاه
6) نازل دو طرفه طراحی شده برای اسپری بخار در دو جهت متفاوت با توان چرخش 360 درجه
7)فیلتر قابل تعویض یونی برای جلوگیری از کاهش رسوب گچی در کف دستگاه
*مهم: نازل و رسوب کف دستگاه هر هفته دوبار باید کاملاً تمیز و شسته شود.

راه اندازی دستگاه xj-130

1)    باتری ها را به شکل درست در جای خود قرار می دهیم و ضامن های دو طرف را قفل می کنیم. پیشنهاد می گردد از باتری آلکالاین(قلیایی) قابل شارژ استفاده شود.
2)    سویچ پشت دستگاه را روی علامتhigh  یا low  قرار دهید. دستگاه شرو به کار کرده و نشانگر سبز روشن می گردد.سویچ را روی off قرار دهید تا دستگاه خاموش گردد.
3)    همیشه دستگاه را در طبقه بالای یخچال قرار دهید. چون ازن از هوا سنگین تر است  و به طرف پایین آمده و تمام فضای یخچال را پر می کند.
4)    زمان شارژ کردن باتری: زمانیکه چشمک زن شروع به کار می کند باتری دستگاه ضعیف و رو به اتمام است و احتیاج به شارژ شدن یا تعویض باتری می باشد. فقط باتری های قابل شارژ را می توانید شارژ کنید و از شارژ کردن باتریهای معمولی خودداری نمایید.
5)    طریقه شارژ کردن: سویچ پشت دستگاه را روی علامتhigh یاlow قرار دهید.شارژ را وصل نمایید ، نشانگر قرمز روشن می شود ، زمان مورد نیاز برای شارژ کامل پانزده ساعت می باشد. سپس با روشن شدن چراغ سبز شارژ باتری کامل می گردد.
توجه:
اگر مدت طولانی از دستگاه استفاده نمی کنید باتری ها را از دستگاه خارج کنید. قبل از جابجایی باتری ها دستگاه را از یخچال خارج نموده و در فضای اتاق قراردهید تا دمای دستگاه کاهش یافته و با دمای اتاق یکسان گردد.

راهنماي استفاده از محصول XJ-3900A

جهت سرویس دستگاه خود با واحد خدمات پس از فروش سرکت تماس حاصل فرمائید

88621618-9

راهنماي استفاده از محصول XJ-3000B

xj-3000Bبراي اينكه دستگاه شروع به كار نمايد ابتدا بايد فيلتر داخل دستگاه را از حالت آك بندي خارج نمود و دوباره در دستگاه گذاشت.

فيلترآن براي استفاده ء دو ساله طراحي شده است كه البته با در نظر گرفتن آلودگي محيط و ميزان استفاده مي تواند تقليل يابد. نشانه هاي تعويض فيلتر زماني است كه 1. وزش باد از حد معمول كمتر باشد. 2. دستگاه صداي غير عادي بدهد.

ادامه...

راهنماي استفاده از محصول XJ-3000

xj-3000        براي اينكه دستگاه شروع به كار نمايد ابتدا بايد فيلتر داخل دستگاه را از حالت آك بندي خارج نمود و دوباره در دستگاه گذاشت.

           فيلترآن براي استفاده ء دو ساله طراحي شده است كه البته با در نظر گرفتن آلودگي محيط و ميزان استفاده مي تواند تقليل يابد. نشانه هاي تعويض فيلتر زماني است كه 1. وزش باد از حد معمول كمتر باشد.

       2.      دستگاه صداي غير عادي بدهد.

ادامه...

راهنماي استفاده از محصول XJ-2800

xj-2800                                                                      دستور کار دستگاه مدل XJ-2800

          مشخصات اصلی :

  • مجهز به فیلتر هپا جذب کننده ذرات تا 97/99%
  • دارای فیلتر کربن اکتیو جهت از بین بردن و جذب بو و دود و افزایش اکسیژن محیط

  • دارای فیلتر پلاسما جهت جذب ذرات که به راحتی قابل شستشو است.

  • مجهز به لامپ UV جهت از بین بردن ویروسها و میکروارگانیزم ها و استریل هوای خروجی

  • تولید یون منفی اکسیژن و اکسیژن فعال جهت جذب و از بین بردن بو و دود و گردو غبار محیط

  • دارای فن با سه درجه سرعت و دارای تایمر

راهنماي استفاده از محصول XJ-2100

xj-2100        دستگاه تصفيه ء هوا مدل ايكس جي 2100 را بهتر است  در مكاني كه  از زمين فاصله داشته باشد قرار داد اين دستگاه هر چه بالاتر از سطح زمين قرار گيرد بهتر عمل مي كند

       .  دستگاه  مدل 2100قابل استفاده در اتومبيل بين دو صندلي عقب و همچنين قابل استفاده در اتاق هاي 50  متر مربعي با ارتفاع سه متر است.

ادامه...

راهنماي استفاده از محصول XJ-2000

xj-2000         دستگاه تصفيه ء هوا مدل ايكس جي 2000 را مي توان به ديوار نصب كرد يا اينكه در مكاني كه از زمين فاصله داشته باشد قرار داد اين دستگاه

           هر چه بالاتر از سطح زمين قرار گيرد بهتر عمل مي كند . دستگاه مدل 2000قابل استفاده در اتومبيل بين دو صندلي عقب و همچنين قابل استفاده

           در اتاقهاي 25 متر مربعي با ارتفاع سه متر است.

ادامه...

راهنماي استفاده از محصول XJ-850

xj-850   در صورت تمايل با افزودن اندكي آب در سوراخي كه در دستگاه وجود دارد مي توان از هواي مرطوب نيز لذت برد لطفآ دقت شود که آب فقط درمنطقهء سفيد خارجي با قطره چکان مخصوص ريخته شود

   دستگاه 850 از طريق اداپتور يا باطري كار مي كند. ( باطريهاي معتبر مثل آلکلاين يا دوراسل توصيه مي گردد)

راهنماي استفاده از محصول XJ-801

XJ-801اين دستگاه را مي توان روي داشبورت قرار داد و به فندك ماشين وصل كرد يا با استفاده از چهار عدد باطري قلمي آن را به كار انداخت. فيلتر اين دستگاه دائمي بوده و هر دو هفته يكبار تميز مي شود. لطفآ از قرار دادن دستگاه در معرض مستقيم آفتاب و حرارت خود داري فر مائيد

صفحه 1 از 2

تماس با چرمه شیز

تلفن : 88613903(5 خط) -88055727-88055728-021.88797743

فکس : 021.88883147

نمایشگاه مرکزی محصولات نئوتک ( Neotec ):
تهران - ميدان ونک - خيابان ملاصدرا - ابتداي کردستان شمالي - نبش خيابان زاينده رود غربي - پلاک 37 - طبقه دوم - واحد 2 - شرکت چرمه شيز