neotec

انسان روزانه 22000 بار نفس می کشد

سایت جدید چرمه شیز

ایمیل
فیلتر هپا و کربن دستگاه XJ390Dمهار کننده چراغدار سگ نگهبان XJ-70

نرخ هر واحد (دستگاه): 3,850,000 ریال

پرسیدن سوال در مورد این محصول

                                                  مهارکننده چراغدار  قلاده سگ

مشخصات دستگاه:

نمونه ای از مهارکننده چراغدار حیوانات خانگی با طراحی زیبا و جدید که راحت وسازگار با غریزه وطبیعت حیوان خانگی شماست و آن را دوستداشتنی تر می کند.

چراغ هشدار دهنده این مهارکننده به وسایل نقلیه در حال حرکت و عابرین پیاده به منظور افزایش امنیت شما و حیوان خانگیتان هشدار می دهد.

طراحی حلقه ای مانند دستگیره بر اساس آناتومی دست انسان طراحی شده و از جنس محکم وبسیار پایدار است.

دگمه  ON و OFF روی دستگیره استفاده از آن را بسیار آسان میکند .

چراغ LED  روی دستگیره با مصرف برق پایین نور کافی را در تاریکی فراهم میکند .

راهنمای استفاده:

درب جای باطری را باز کرده و باطری های آلکالاین را بر طبق مثبت و یا منفی بودن قطب های آن در محل قرارداده و درب را سرجای خود قرار دهید.

قلاب فلزی را بر روی انتهای یک سر قلاده قرار داده و به دور گردن حیوان خانگیتان وصل کنید (شما می توانید این گردنبند ها را از فروشگهای فروش لوازم حیوانات خانگی تهیه کنید.

بندحلقه ای امنیتی را در دست خود قرارداده و دستگیره را نگه دارید.

دگمه چراغ در بالای دستگیره قرارداده شده.دگمه را در وضعیت چراغ قراردهید نور LEDروشنایی کافی را برای استفاده در شب تامین می کند. دگمه را در وضعیت روشن قرار داده نور قرمز در قسمت شفاف مهارکننده شروع به چشمک زدن کرده و برای حفظ امنیت بیشتر شما و حیوان خانگیتان به وسایل نقلیه و عابرین پیاده هشدار می دهد.

از باطری های قلیایی با عمر بالا استفاده کنید.کم شدن نور چراغ به مرور زمان نشان می دهد برق کافی وجود ندارد و زمان تعویض باطری ها رسیده است.  زمانیکه نمی خواهید طولانی مدت از مهارکننده استفاده کنید باطری ها را برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی خارج کنید. در صورت بروز هرگونه مشکلی با نماینده فروش این محصول تماس حاصل کرده ویا دستگاه را به مرکزخدمات پس از فروش ارسال کنید.آخرین بروز رسانی: یکشنبه, 27 سپتامبر 2020 03:13

تماس با چرمه شیز

تلفن : 88613903(5 خط) -88055727-88055728-021.88797743

فکس : 021.88883147

نمایشگاه مرکزی محصولات نئوتک ( Neotec ):
تهران - ميدان ونک - خيابان ملاصدرا - ابتداي کردستان شمالي - نبش خيابان زاينده رود غربي - پلاک 37 - طبقه دوم - واحد 2 - شرکت چرمه شيز