neotec

انسان روزانه 22000 بار نفس می کشد

همه محصولات در يك نگاه


  • برخی محصولات تصفیه هوا

  • سوالات متداول

  • نظر سنجی

دستگاه تصفیه هوای فضای کوچک نئوتک XJ-2800
دستگاه تصفیه هوای فضای کوچک نئوتک XJ-2800
4,200,000 ریال
دستگاه تصفیه هوا نئوتک XJ-3800A-1
دستگاه تصفیه هوا نئوتک XJ-3800A-1
جهت اطلاع از قیمت تماس بگیرید
دستگاه تصفیه هوا اتاق خواب نئوتک XJ-902
دستگاه تصفیه هوا اتاق خواب نئوتک XJ-902
1,600,000 ریال

دستگاه استریل سرویس بهداشتی XJ-950
دستگاه استریل سرویس بهداشتی XJ-950
1,850,000 ریال

تا چه حد آلودگی هوا را برای سلامتی خود و خانواده تان خطرناک می دانید؟نتایج

آلودگی هوا

                                                               آلودگي هوا

استفاده از هواي پاك از طبيعي ترين حقوق يك شهروند است .متا سفانه عوامل متعددي دست به دست هم داده اند تا شمار زيادي

از ساكنين كره خاكي از اين حق طبيعي محروم شده و عوارض ناشي از فقدان هواي پاك را تحمل كنند .در اين ميان ساكنين

كلان شهرها سهم بيشتري از پيامد هاي منفي اين وضعيت را دارند .

آلودگي هوا داراي پيامد هاي بسيار گسترده اجتماعي و اقتصادي است .بر اساس آمار هاي موجود ،آلودگي هواي ايران سالانه

بالغ بر 8ميليارد دلار خسارات اقتصادي به بار مي آورد كه از اين مقدار 5/1 ميليارد دلار تنها به دليل ذرات معلق مي باشد.

ادامه...

درباره ما

windows-70pxدستگاههاي تصفیه هوا و توليد اکسيژن نئوتک حاصل جديدترين فن آوري در زمينه ايجاد هواي پاک ميباشد . آنها قابل حمل و استفاده در اتاق و ماشين ميباشند و در پاک و همچنين تازه نگه داشتن هوا و رفع بوي نيکوتين سيگار و ساير آلودگيهاي هوا موثر ميباشند .

نياز به هواي تميز و پاک از جمله ضروريات زندگي ميباشد که امروزه با توجه به آلودگيهاي زياد کمتر کسي ميتواند از آن بهره مند گردد ، شما مي توانيد با بکارگيري دستگاه تصفيه هوا در هر مکاني که هستيد همواره هواي تميز کوهستان را تنفس نماييد .

لازم به ذکر ميباشد که دستگاههاي نئوتک همگي داراي استانداردهاي جهاني ISO 9001 , WHO , FDA , OSHA ميباشند .

دستگاههاي تصفيه هوا بدون صدا کار کرده و هواي آلوده و نامطبوع را پاکيزه نموده و فضا را مملو از از هواي خالص و تازه مي نمايد .

از مشخصات ويژه دستگاه های تصفيه هوا و اکسيژن ساز نئوتک ميتوان گفت که اين دستگاهها با جمع آوري غبار موجود در هوا ، و از بين بردن باکتريهاي بيماري زا و خنثي نمودن بوهاي نامطبوع و آزاد سازي اکسيژن فعال غني شده ظرفيت اکسيژن خون را افزايش داده و به سلولها زندگي مي بخشد . متابوليسم بدن را افزايش داده در نتيجه تنفس اکسژن خستگي برطرف شده و عوارضي مانند سر درد ، کم خوابي ، افسردگي ناشي از اختلال در اعصاب مرکزي از بين ميرود.

واقعیت ها در مورد یون منفی

ملکول اکسیژن با یک الکترون اضافه میتواند به عنوان یک ضدعفونی کننده مطمئن و بسیار مفید به کار آید. در هوای پاک طبیعت یونهای منفی به اندازه کافی و به طور طبیعی (به کمک پدیده هایی نظیر رعد و برق، طوفان، امواج دریاها، آبشارها  و ...) تولید می شوند مثلاً در کوهستان ها بین 50 تا 100 هزار، در نزدیکی آبشارها بین 95 تا 450 هزار یون منفی اکسیژن در هر سانتی متر مکعب هوا وجود دارد، در حالی که در یک محیط بسته معمولاً این تعداد کمتر از 100 است. یون های منفی با ایجاد واکنش بیوشیمیایی در بدن و متعادل نگهداشتن سروتونین، باعث کاهش استرس و افسردگی و افزایش انرژی می شوند. از فواید دیگر یون منفی ، جلوگیری از پیرشدن زودرس سلولهای بدن، بالا بردن توان نگهداری اکسیژن توسط خون ، بهبود عملکرد سوخت و ساز، رفع سردرد و میگرن، رفع کم خوابی و بی خوابی و رفع آلرژی و آسم است. اثرات مثبت یون منفی مورد تایید EPA (موسسه حفاظت از محیط زیسست آمریکا)، NIOSH(سازمان ملی ایمنی و بهداشت حرفه ای) ، FDA ( وزارت غذا و داروی آمریکا) و ... است.

يونيزاسيون به عنوان يک روش معالجه جهت درمان آلرژي از سوي سازمان( FDA) ( Food and Drug Administration ) تأئید شده است .

در مارچ 1999 مجلهء Good House keeping پژوهشگران خود را بر آن داشت که تاثير دستگاه هاي توليد يون منفي را بر دود تست کند و ثابت شد که تمامي دود داخل يک محيط بسته تحت تاثير يون منفي از بين مي رود .
ion2تحقیقات بخش کشاورزی آمریکا اخیرأ ثابت کرده است که یونیزه کردن یک اتاق باعث می شود که 52% گرد وغبار کمتری در هوا باشد و 95% باکتری کمتری در هوا باقی بماند ( چرا که بیشتر آلاینده ها بر روی ذرات گرد و غبار موجود در هوا زندگی می کنند).

يون منفي چيست ؟

آنها اتمها و مولکولهای اکسیژن هستند با یک الکترون اضافه و آنها به ما کمک میکنند تا احساس بهتری بکنیم.

در هوا ذرات با بارهاي مثبت و منفي وجود دارند. از تجمع ذرات با بار مثبت و يون يون مثبت و ذرات با بارمنفي و يون ، يون منفي تشكيل مي شود. بالا بودن ميزان يون مثبت در هوا باعث احساس افسردگي، سر درد و سستي و رخوت و .... در افراد مي گردد. تخليهء الكتريكي ولتاژ بالا از طريق عملكرد ميلهء الكترود مي تواند باعث توليد مقدار زيادي يون منفي گردد. اين يونهاي منفي مي توانند به ذرات مسموم معلق در هوا چسبيده و هوا را از وجود آلاينده ها پاك نمايند.
ادامه...

صفحه 4 از 4

تماس با چرمه شیز

تلفن : 88613903(5 خط) -88055727-88055728-021.88797743

فکس : 021.88883147

نمایشگاه مرکزی محصولات نئوتک ( Neotec ):
تهران - ميدان ونک - خيابان ملاصدرا - ابتداي کردستان شمالي - نبش خيابان زاينده رود غربي - پلاک 37 - طبقه دوم - واحد 2 - شرکت چرمه شيز