neotec

انسان روزانه 22000 بار نفس می کشد

همه محصولات در يك نگاه


  • برخی محصولات تصفیه هوا

  • سوالات متداول

  • نظر سنجی

فیلتر هپا و کربن دستگاه XJ390D
فیلتر هپا و کربن دستگاه XJ390D
6,580,000 ریال

فيلتر Tio2 XJ-7200, XJ-3800A-1
فيلتر Tio2 XJ-7200, XJ-3800A-1
1,200,000 ریال

دستگاه تصفیه هوای ماشین نئوتک XJ-600
دستگاه تصفیه هوای ماشین نئوتک XJ-600
1,100,000 ریال

دستگاه تصفیه هوای اتاق خواب نئوتک XJ-211
دستگاه تصفیه هوای اتاق خواب نئوتک XJ-211
1,850,000 ریال

تا چه حد آلودگی هوا را برای سلامتی خود و خانواده تان خطرناک می دانید؟نتایج

چهار شهر ایران در میان آلوده ترین شهرهای جهان

عضو هیأت علمی پژوهشگاه اقیانوس شناسی و علوم جوی گفت: مطالعات نشان می‌دهد که میزان بارش‌های اسیدی رو به افزایش است و این نوع بارش‌ها نیز بیشتر در نواحی صنعتی در دنیا رخ می‌دهد. به گزارش مهر، کارخانه‌ها، ماشین‌ها، کامیون‌ها و وسایلی که دارای دودکش هستند، از سوخت فسیلی نظیر زغال و مواد نفتی استفاده می‌کنند. سوخت این دو نوع ماده موادی نظیر اکسید گوگرد و اکسیدهای نیتروژن را وارد هوا می‌سازد. گازها و بخارهایی که از دستگاه‌های دارای سوخت فسیلی وارد هوا می‌شوند، در ارتفاع بالایی قرار نمی‌گیرند از این رو در صورت عدم ترکیب با آب به صورت گرد و غبار اسیدی در می‌آیند.

ادامه...

افزایش مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا

مسعود سلطانی فر عضو شورای شهر تهران در گفتگو با فرارو گفت: «معمولا در سال های گذشته از حدود نیمه آبان تا حدود نیمه دی ماه با پدیده وارونگی هوا در تهران مواجه هستیم که آلودگی هوا را به صورت کاملا خطرناک، پایدار و ساکن نگاه می دارد.»وی ادامه داد: «بر اساس آمار و اطلاعاتی که بنده از بهشت زهرا دریافت کردم متاسفانه در این ایام تعداد فوتی های شهر تهران با توجه به بیماری هایی مانند ناراحتی های تنفسی و سکته قلبی 30 درصد افزایش پیدا می کند. ما از ابتدای سال تاکنون کمتر از تعداد انگشتان یک دست، هوای سالم داشته ایم و باید در کوتاه مدت و برای روزهای آتی که وارد دوران خطرناک تری می شویم»

افزایش مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا

فیلتر هپا HEPA چیست؟

فیلتر هپا یکی از تجهیزات تصفیه هوا و از تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی است.

عملکرد فیلتر هپا

فیلتر هپا از درهم تنیده شدن نامنظم و کاملاً تصادفی الیاف های فایبرگلاس، پوشال و یا حصیر و فشردن آنها ساخته می شود. قطر الیاف های فوق بین 0.5 تا دو میکرون می باشد. سه عامل اصلی مؤثر در جذب ذرات توسط فیلتر هپا به شرح زیر می باشد:

۱ - قطر الیاف تشکیل دهنده فیلتر

۲ - ضخامت کلی فیلتر

۳ - سرعت عبور هوا از سطح فیلتر

ادامه...

عوامل آلودگی هوای محیط های سرپوشیده

چه عواملی باعث ایجاد مشکل آلودگی هوا در داخل ساختمان ها می باشند؟

 علت اصلی مشکل کیفیت بد هوای داخل خانه ها، آزاد شدن گازها و یا ذرات معلق در داخل محیط می باشد.عدم استفاده از تهویه مناسب می تواند میزان آلودگی داخل خانه را چند برابر افزایش دهد. کمبود  ورود  مقدار کافی از هوای بیرون که باعث رقیق شدن آلاینده های منتشره که ناشی  از منابع داخلی هستندیکی از علل آلودگی بیشتر فضاهای داخلی است . از طرفی بدون خروج و انتقال کامل هوای آلوده داخل به بیرون غلظت آلودگی شدت یافته و ماندگار می شود.مقدار رطوبت و دمای بالا نیز در هوای داخل تاثیر گذاشته و  باعث تراکم آلاینده ها و افزایش آلودگی می گردند.

ادامه...

صفحه 3 از 4

تماس با چرمه شیز

تلفن : 88613903(5 خط) -88055727-88055728-021.88797743

فکس : 021.88883147

نمایشگاه مرکزی محصولات نئوتک ( Neotec ):
تهران - ميدان ونک - خيابان ملاصدرا - ابتداي کردستان شمالي - نبش خيابان زاينده رود غربي - پلاک 37 - طبقه دوم - واحد 2 - شرکت چرمه شيز